Dorsim Sp. z o.o.
Nagroda za promowanie zdrowego stylu życia

Klaster Centrum Inżynierii Biomedycznej

Klaster Centrum Inżynierii Biomedycznej
Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego

 

NEM e.V.

Stowarzyszenie Małych i Średnich Producentów i Dystrybutorów Suplementów Diety i Produktów Prozdrowotnych działające na terenie Niemiec i innych państw Unii Europejskiej. Ich głównym celem jest dbałość o interesy producentów i konsumentów suplementów diety, przejawiająca się w reagowaniu na niesprawiedliwe przepisy prawa, pomocy prawnej, prowadzeniu szkoleń i warsztatów o tematyce prozdrowotnej.

www.nem-ev.de

 

Plantafood Medical

Plantafood GmbH opracowuje receptury i produkuje szeroki asortyment innowacyjnych suplementów diety, środków dietetycznych, produktów medycznych i in. Podstawą wytwarzanych przez nich produktów są naturalne surowce z całego świata, witaminy, minerały jak i mikroelementy.

 

 

 

Polski Związek Fitness i Wellness

Jest stowarzyszeniem właścicieli klubów sportowych, fitness, wellnes i spa. Propaguje aktywny styl życia, wyznacza standardy, kształci kadry instruktorsko-trenerskie. Wspiera swych członków w sprawach administracyjno- prawnych, marketingowych, medycyny sportowej, zdrowia oraz udziela wszelkich fachowych porad dotyczących działalności gospodarczej w tej nowej dynamicznie rozwijającej się gałęzi gospodarczej.

www.pzfw.pl

 

GYM Fitness Wellness & SPA Consulting

Firma swoją działalność ukierunkowała na CONSULTING dla młodej jeszcze w Polsce branży Fitness & Wellness. Posiadając bogate i długoletnie doświadczenie, główny udziałowiec Dr Adam Kohnke dzieli się swoją wiedzą prowadząc szkolenia, wykłady oraz pisząc liczne artykuły do branżowych magazynów, takich jak Body Life, Solarium & fitness oraz niemiecko-języcznego Fitness Management International o tematyce „zarządzanie i marketing”.

www.gym-consulting.pl

 

AIT Solutions

www.aitsolutions.pl